Šokių ir treniruočių studija “Šokio Fėja”

 

Treniruotės

Papildoma informacija

Nuotraukos ir video

Mažųjų šokiai su tėveliais

Trečiadieniais 10 val. 

Grupės RENKAMOS NAUJAI - daugiau informacijos tel. 865830535 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Latino šokiai su vaikučiais – tai galimybė kartu praleisti laiką ir visokeriopa nauda tiek suaugusiajam, tiek mažyliui.

Dvi galimybės šioje šokių grupėje:

1) Šokiai su mažyliu nešyklėje (amžius nuo 2,5 mėn. iki kol vaikutis nusėdi nešyklėje) - šie užsiėmimai skirti mamoms, tėvams ar kitiems vaikų priežiūra besirūpinantiems žmonėms. Kol šokama su mažyliais nešyklėse, judama pagal muziką, pasiekiama nauda tiek mažyliui, tiek šokančiajam suaugusiajam.

2) Šokiai su vaikučiais - užsiėmimų metų tėveliai mokosi šokti po vieną, tai yra nereikia porininko, visi šoka ir mokosi judesių ir jų kompozicijų po vieną. Tuo tarpu Jūsų vaikučiai (jei yra tokio amžiaus, kad jau nebenusėdi nešyklėse), šoka šalia Jūsų. Užsiėmimas skirtas visiems, auginantiems vaikučius ir norintiems pajudėti patiems, kartu leidžiant laiką su savo vaiku. Jausitės komfortabiliai, nes keliaujant į šokius nereikės galvoti, kur palikti vaiką, o užsiėmimo metu tiek Jūs, tiek Jūsų vaikutis susiras bendraminčių.

Jei vaikai nenorės šokti, jie turės pakankamai erdvės žaisti, išdykauti ar kitaip pažinti aplinką.

Pamokų metu šokame skirtingo stiliaus ir ritmo šokius, pvz. salsa, cha cha cha, funky, sving ir kita.

Kokia šokių su mažyliais nauda?

Vaikučiui: šokant su mažyliais nešyklėje pagal skirtingas muzikas, lavinami muzikiniai įgūdžiai bei ritmo pojūtis. Tuo pačiu formuojamas kūrybinis mąstymas, pasitikėjimas ir artumas su mažyli šokdinančiu suaugusiuoju. Tad toks užsiėmimas svarbus tiek emociniam, tiek mentaliniam vaiko vystymuisi.

Suaugusiajam: nesudėtingi šokio judesiai leidžia atgauti fizinę formą, palaikyti grakščias kūno linijas, pagerinti bendrą kūno tonusą. Lavinama laikysena, ritmo pojūtis, kuriamos teigiamos emocijos ir puiki nuotaika visai dienai. O kai nereikia galvoti, kur tuo metu yra ir ką veikia mažylis - jis visada šalia - tuomet šokių pamoka įgauna dvigubą malonumą.

Užsiėmimas skirtas visiems, norintiems pašokti, pajudėti ir smagiai praleisti laiką, tiek auginantiems vaikus, tiek norintiems išmokti šokti.

Turite klausimų? Norite išbandyti?

Rašykite mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gerą nuotaiką ir puikų laiką garantuojame mes!

  

Salsa (solo styling)

Salsa – šokis, gimęs Kuboje iš ispanų, afrikiečių bei indėnų muzikos ir šokio mišinio. Vėliau salsa paplito Šiaurės Amerikoje, kur per paskutinį penkiasdešimtmetį susiformavo net keli šio šokio stiliai: Los Angelo, Niujorko, puertorikietiškas, kubietiškas kolumbietiškas ir kita. 

Žodis salsa, išvertus iš ispanų kalbos, reiškia „padažas“. Geras padažas pagardina bet kokį patiekalą, o salsa ir yra tas ypatingas mišinys, kuriame susijungia kubietiškas temperamentas, ispaniškas karštis ir afrikietiškas laisvės pojūtis, užliejantis sava magija kiekvieną, išdrįsusį išeiti į šokių aikštelę.

Salsa yra ypatingai energingas, smagus ir stilizuotas šokis, daugelis trenerių pataria šokti salsą vien dėl to, jog šokio metu treniruojami kone visi kūno raumenys.

Salsa yra perėmusi kai kurias rumbos, mambo bei čia čia čia šokių savybes. Nors salsos muzika gali labai varijuoti, tačiau šio šokio pagrindinis akcentas visuomet bus greitas ir smarkus judesys.

 

Paprastai šis šokis šokamas poromis, tačiau moteris turi gebėti šokti ir viena – plastiškai atlikdama judesius ir kūnu kviesti partneriu šokti su ja.

Salsa styling - užsiėmimai skirti tobulinti moterišką žavesį ant parketo, šokant LA stiliaus salsa.

 

Latino fit (zumba)

Latino fit – jei Jums patinka ZUMBA, patiks ir LATINO FIT! Tai aktyvus šokių užsiėmimas, norintiems pasportuoti ir kartu pramokti pagrindinius latino žingsnelius. Vidutinio arba aktyvaus intensyvumo treniruotė su įvairiais choreografijos elementais, skambant audringiems Lotynų Amerikos ritmams. Gerai nuotaika bei iškrova kūnui garantuota. Ar gali būti malonumas suderintas su nauda kūnui?  Taip, jei pasirinksite latino fit užsiėmimus. Taip pat šis užsiėmimas ypatingas – prie grupės galima prisijungti bet kada, nereikia laukti naujai besiformuojančios grupės.

Pramoginiai šokiai

Pramoginiai šokiai (angl. social dance)tai Lotynų Amerikos ir standartinių (Europos) šokių derinys. Šie šokiai populiarūs visame pasaulyje, yra šokami poroje, tad pramoginių šokių užsiėmimai tampa puikia proga aktyviai praleisti laiką kartu su antrąją puse, draugu ar tiesiog geru pažįstamu.  

Pramoginius šokius sudaro:

Lotynų Amerikos šokiai:                         Stadartiniai (klasikiniai) šokiai:

-          Samba                                                              - Lėtas valsas

-          Čia čia čia                                                         - Tango

-          Rumba                                                              - Vienos valsas

-          Pasodoblis                                                        - Fokstrotas

-          Džaivas                                                             - Kvikstepas

 

Solo latino

Solo latino – Lotynų Amerikos šokių užsiėmimai merginoms ir moterims. Tai geriausias būdas laisvai šokti ir tobulėti net neturint poros. Užsiėmimų metų mokysimės čia čia čia, rumba, samba, salsa, bachata ir kitų šokių pagrindų, nesudėtingos choreografijos. Lavinsime laikyseną, ritmo pojūtį, kūno plastiką ir tiesiog mėgausimės muzika ir šokiu. Šiems užsiėmimas nereikia pasiruošimo, būtinas tik noras – visą kitą išmoksime!

Subkategorijos