Šokių ir treniruočių studija “Šokio Fėja”

 

Treniruotės

Papildoma informacija

Nuotraukos ir video

Studija

 

 „Vaikystėje visi turėjome viziją, kuo būsime užaugę: kosmonautais, policininkais, princesėmis... Šokių mokytoja – tokia buvo mano vizija, mano pasirinkta profesija. Ką gi, vaikų lūpomis visgi kalba tiesa“ – Šokių studijos vadovė Viktorija

 

 

 

 

 

 

 

Šokių studija „Šokio fėja“ – tai maža  svajonė virtusi realybe. Studijos idėja gvildenta ne vienerius metus, tačiau apčiuopiamą formą įgavo tik 2013 metais. Sukaupta 16 šokio metų patirtimi nuo šiol bus galima pasidalinti su kiekvienu siekiančiu ne tik išmokti šokti, smagiai ir prasmingai praleisti laiką, bet ir norinčiu tapti šokio pasaulio dalimi.

2015 metų rudenį studiją papildė sveikatingumo užsiėmimai ir naujos trenerės. Tapome Šokių ir treniruočių studija "Šokio Fėja".

 

Šokių ir treniruočių studijos „Šokio fėja“ idėja – tai grožio, harmonijos ir laisvalaikio vieta, kur šokiai sukuria pusiausvyrą ir išlaisvina sielą. Po sunkių dienos darbų šioje šokių  ir sveikatingumo treniruočių studijoje atkursime gyvenimo džiaugsmą – užsiėmimai pripildo tik teigiamomis emocijomis. Kviečiame Jus prisijungti  ir tapti mūsų studijos šeimos nariais.

Iki pasimatymo ant šokių parketo !