Šokių ir treniruočių studija “Šokio Fėja”

 

Treniruotės

Papildoma informacija

Nuotraukos ir video

Treneriai

Šokio Fėja Viktorija

"Gyvenimas yra gražus!"

 Viktorija Urmonaitė-Alekna - tituluota sportinių šokių šokėja, sertifikuota trenerė, Lietuvos linijinių šokių federacijos narė ir teisėja, šokių studijos „Šokio fėja“ įkūrėja.

Šokių pradedamas nuo 5 met ų, tada dabar gali džiaugtis net 17 met ų šokių patirtimi. Iš jų daugiau nei 5 metus dirbama laisvalaikiu mėgėjų nariu ir sportuojama vaikais, jaunimu ir suaugusiaisiais.

8 metai profesionalių šoko sportinių šokių kolektyvo   „Žuvėdra“ Klaipėdoje.

Treniravosi pas geriausius Lietuvos ir Europos sportinių šokių vadovus (Skaistutę ir Romualdą Idzelevičių, Česlovą ir Jūratę Norvaišą bei kitus).

Nuolatos dalyvauja seminaruose, konvencijose, gilina žinias ir semiasi patirties iš šios srities specialistų užsienyje ir Lietuvoje.

2014 metais Lietuvos edukologijos universitete įgijo sporto (sportinių šokių) trenerio licenciją.

2015 m. išlaikytas Pedagoginių-psichologinių žinių kursas, įgyta PPŽK licencija.

Pasiekimai:

2012 m. „Rebelette Dance camp'12“ Ole Miss.

Tris kartus Lietuvos sportinių šokių čempionė įvairaus amžiaus grupėse, daugkartinė Lietuvos sportinių šokių vicečempionė skirtingose šokio klasėse.

Europos sportinių šokių čempionatų prizininkė.

Daugkartinė respublikinių ir tarptautinių varžybų nugalėtoja ir prizininkė.

 

 

 

 

 Sveikatingumo Fėja Urtė

 

 „Gyvenk šiandien – rytojus niekada neateina“

 

Urtė Skrodenytė - šokėja, choreografė, judesio mokytoja, didžiąją dalį savo gyvenimo paskyrusi judesio praktikai ir kūrybai.

2013 m. patyręs šokio bakalauro laipsnį Middlesex Universitete London, kur studijavo šiuolaikinį šokį. Taip pat pat Jungtinėje Karalystėje mokėsi tradicinės teisės bei Tailando chi išminties.

Londono „Gyvenimo srauto“ studija „Jėgos ir sveikatingumo studijos“. 2016 m. tobulinosi ir išlaikė 200 val. trukmės Genties jogos mokytojų rengimo kursai, kur įgavo atitinkamų žinių sertifikatą.