Šokių ir treniruočių studija “Šokio Fėja”

 

Treniruotės

Papildoma informacija

Nuotraukos ir video

Treneriai

Šokio Fėja Viktorija

"Gyvenimas yra gražus!"

 Viktorija Urmonaitė – tituluota sportinių šokių šokėja, sertifikuota trenerė, Lietuvos linijinių šokių federacijos narė,  šokių ir treniruočių studijos „Šokio fėja“ įkūrėja.

Šokių kelią pradėjo nuo 5 metų, tad dabar gali džiaugtis net 17 metų šokių patirtimi.  Iš jų daugiau nei 5 metus dirba su laisvalaikiu mėgstančiais šokti ir sportuoti vaikais, jaunimu ir suaugusiaisiais.

8 metus profesionaliai šoko sportinių šokių kolektyve   „Žuvėdra“ Klaipėdoje.

Treniravosi pas geriausius Lietuvos ir Europos sportinių šokių vadovus (Skaistutę ir Romualdą Idzelevičius, Česlovą ir Jūratę Norvaišas ir kitus).

Nuolatos dalyvauja seminaruose, konvencijose, gilina žinias ir semiasi patirties iš šios srities specialistų užsienyje ir Lietuvoje.

2014 metais  Lietuvos Edukologijos universitete įgijo sporto (sportinių šokių) trenerio licensiją.

2015 m. išlaikytas Pedagoginių-psichologinių žinių kursas, įgyta PPŽK licensija.

Pasiekimai:

2012 m. vasarą užsiėmimus vedė ir dalyvavo šokių stovykloje JAV - „Rebelette Dance camp‘12“ Ole Miss.

Tris kartus Lietuvos sportinių šokių čempionė įvairaus amžiaus grupėse, daugkartinė Lietuvos sportinių šokių vicečempionė skirtingose šokio klasėse.

Europos sportinių šokių čempionatų prizininkė.

Daugkartinė respublikinių ir tarptautinių varžybų nugalėtoja ir prizininkė.

 

 

 

 

 Sveikatingumo Fėja Urtė

 

 „Gyvenk šiandien – rytojus niekada neateina“

 

Urtė Skrodenytė – šokėja, choreografė, judesio mokytoja, didžiąją dalį savo gyvenimo paskyrusi judesio praktikai ir kūrybai.

2013 m. įgijo šokio bakalaurės laipsnį Middlesex Universitete Londone, kur studijavo šiuolaikinį šokį. Taip pat Jungtinėje Karalystėje mokėsi tradicinės jogos bei Thai Chi išminties.

Dinaminės jogos užsiėmimus ir Barre metodo treniruotes vedė Jogos ir sveikatingumo studijoje „Flow of Life“ Londone. 2016 m. tobulinosi ir išlaikė 200 val. trukmės Tribe Yoga teacher training kursus, kur įgavo atitinkamų žinių sertifikatą.