Šokių ir treniruočių studija “Šokio Fėja”

 

Treniruotės

Papildoma informacija

Nuotraukos ir video

Vestuvinio šokio pamokos

Vestuvės - diena, kai dvi širdys tampa viena… Diena, kai viskas turi būti tobula!

Jaunavedžių šokis – graži tradicija, papuošianti Jūsų šventę. Leiskite “Šokio fėjai“ pasirūpinti Jūsų šokiu ir nustebinkite tiek šventės svečius, tiek vienas kitą.

Vestuvinio šokio choreografija kuriama pagal kiekvieną porą ir jos norus individualiai. Jei norite šokti, tačiau dar neturite vizijos arba jau puikiai įsivaizduojate savo šokį – laukiame Jūsų. Šokių studija „Šokio fėja“ padeda išsirinkti tiek šokį, tiek muziką, pataria įvairiais su šokiu ir scena susijusiais klausimais.

Būkite drąsūs, pasitikėkite savimi ir padarykite savo šventę dar įspūdingesnę!  

Keletos Jaunųjų atsiliepimai:


Ana ir Darius: “Ačiū Jums už Jūsų kantrybę ir palaikymą jaunųjų šokio repeticijų metu. Visiems laaaabai patiko mūsų šokis! Labai jaudinomės, bet nepasimetėme ir galutinis rezultatas buvo puikus:) net piršlys(buvęs šokėjas) pagyrė:)Ačiū Jums dar kartelį:)”

Jelena ir Borisas: “Norime labai jums padėkoti už profesionalumą ir kantrybę ruošiant mūsų vestuvinį šokį, tai buvo puikus pasirodymas, viskas gavosi labai gražiai ir sklandžiai. Esame labai jums dėkingi ir rekomenduosime jus kitoms poroms!”

Olga ir Aleksejus: "Ačiū už šokį, kuris pakylėjo mus į debesis ir sužavėjo mūsų artimus žmones"

Kristina ir Linas: "Ačiū pačiai geriausiai mokytojai už šokį, kuris mūsų dieną pavertė dar stebuklingesne! Ačiū Šokių studija "Šokio fėja"!"

Urtė ir Antanas: "Vestuvės buvo puikios! Visiems labai patiko mūsų šokis, prašė net pakartoti :) tai vėliau net ir kartojom! ačiū Jums:)"

Žemiau rasite 5 patarimus, besiruošiantiems JAUNŲJŲ PIRMAJAM ŠOKIUI 

 

Vestuvinio šokio pasiruošimas: 5 svarbiausi dalykai, ką turite žinoti

1. Kada pradėti ruoštis vestuviniam šokiui?

Kiekviena pora pasiruošimui skiria skirtingą dėmesį. Iš patirties galime rekomenduoti keletą variantų.

- Pasiruoškite šokį iš anksto: 4-5 pamokos likus pusmečiui (ar 3-4 mėnesiams) iki vestuvių dienos + viena pamoka likus savaitei iki vestuvių. Taip šokiui pasiruošite iš anksto be papildomo streso ar skubėjimo, o prieš pat vestuves kartu su šokių mokytoja pakartosite visą šokį, prisiminsite pagrindinius aspektus, kad šokis būtų puikus.

- Šokiui ruošiamasi likus 1-1,5 mėn iki vestuvių. Tai puikus variantas, mėgstantiems planuoti laiką. Šokame kartą per savaitę, tobulėjame ir augame kartu su visa šokio choreografija, o savaitė iki vestuvių esate pasiekę aukščiausią ir geriausią šokio atlikimą.

- Šokis prieš par šventę. Intensyviai šokame likus porai ar net savaitei iki vestuvių, dažnai susitinkame šokių aikštelėje ir skiriame didelį dėmesį svarbiausiems choreografijos aspektams. Šis mokymos būdas priimtinas visiems, kurie gyvena svetur, o tuokiasi tėvynėje arba dėl darbų gausos negali skirti daugiau laiko šokių pamokos. 

Bet kuriuo atveju - GARANTUOJAME - kad Jūsų vestuvinis šokis puoš tiek Jus, tiek Jūsų šventę.

Nesvarbu, kurį mokymosi būdą pasirinksite, paskutinę pamoką nufilmuosime ir įrašą atsiųsime Jums. Taip visada turėsite galimybę prisiminti tikslią išmoktą šokio kompoziciją ir galėsite pasiakrtoti namuose. Mūsų tikslas - kad šoktumėte su šypsena ir be streso, nes tai viena gražiausių dienų Jūsų gyvenime.

2. Kokį šokį pasirinkti?


Geriausia, kad šokis atspindėtų Jūsų porą.

Vestuvinis šokis dažniausiai asocijuojasi su klasika - vestuviniu valsu (lėtų ar kiek greitesnio tempo vienos valsu). Dažnai, jei norima lėto šokio, tačiau valsas nėra tai, ko iešmoka, rekomenduojama meilės šokį - rumba. Jei esate aktyvūs ir energingi, vietoje nenustygstantys nuotykių ieškotojai - nebijokite pasirinkti drąsų, aktyvų ir visus išjudinantį šokį - cha cha, sving, salsa ar bachata.

Žinoma, nebijokite eksperimentuoti. Jei nežinote, greito ar lėto šokio norite, geriausia išeitis - dviejų šokių miksas.

PASTEBĖJIMAS: šokio choreografija kuriame Jums individualiai, pritaikant prie Jūsų norų ir pageidavimų, todėl galite drąsiai reikšti savo mintis, idėjas. Svarbiausia, kad šokis patiktų Jums.

3. Kaip išsirinkti tinkamą dainą?


Tiek šokis, tiek daina turi atspindėti porą. Geriausia, jei daina Jums ką nors reiškia (t.y. pirmojo pasimatymo, poros daina ar pan.). Tuomet net šokti sekasi geriau, labiau įsijaučiama į muziką, patį šokį. Visada galima šokti pagal tradicines, klasikines melodijas, tačiau išsirinkę savo dainą visada laimėsite.

Jei kyla sunkumų ar tiesiog norite pasitarti, padedame išsirinkti dainą. Apsikeičiame galimais variantais ir bendrai nusprendžiame, kuri daina tinkamiausia Jūsų šokio vizijai.

Keletas galimų dainų variantų Jūsų pirmajam šokiui:

Ed Sheeran - "Perfect"

Christina Perri - "A thousands years"

Labrinth - "Beneath Your beautiful ft Emeli Sande"

Enrique Iglesias - "You are my number one"

Ed Sheeran - "Thinking out loud"

John Legend - "All of me"

Seal - "Kiss from a rose"

Jazzu - "Lower than the ground"

Dmitri Shostakovich - "Second waltz"

Jurga - "Mortos daina"

Naktinės personos - "Pasaulis toks yra"

Kastytis Kerbedis - "Dėl tavęs galiu"

Ar kuris kitas Jūsų norimas variantas :)

4. Kaip pasiruošti pirmajai šokių pamokai?

Apsirenkite ir apsiaukite patogiai, kad apranga netrukdytų judėti. Svarbu, kad šokių pamokų avalynė būtų kuo panašesnė į vestuvinį apavą, tai yra jei per vestuves nuotaka planuoja šokti su aukštakulniais, tuomet su panašiais aukštakulniais turėtų šokti ir per pamokas (nebūtina atsinešti vestuvinę avalynę).

Natūralu, kad prieš pirmąmą pamoką jauniesiems kyla jaudulys, tačiau susipažinę su mokytoja ir išgirdę pirmuosius muzikos akordus, ant šokių parketo norėsite grįžti dar kartą.

5. Kaip gerai pasirodyti ir tinkamai sušokti per šventę?

Vestuvinsi šokis - Jūsų šventės puošmena. Pamokų metu išmoksite ne tik šokio žingsnių, bet ir scenos meno, išmoksite susidoroti su jauduliu, tad šventės dieną pasirodymo metu jausitės drąsiai ir savimi pasitikintys. Visas galimas kliūtis ar nežinomybę išsklaidysime dar šokių pamokų metu, tad šventės dieną teliks mėgautis vienas kitu šokių aikštelėje (beje, per vestuves šokti galima tiek gamtoje, tiek šokių salėje - neribokite savęs).

Šypsokitės ir pasitikėkite savimi!

Lauksime Jūsų vestuvinio šokio pamokose. O jei norite pasitarti ar kyla papildomų klausimų - visada laukiame žinios iš Jūsų el paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 865830535

Iki pasimatymo ant šokių parketo,

Šokio Fėja