kas yra Šokio Fėja?

Šokių studija „Šokio fėja “– tai maža svajonė virtusi realybe. Studijos idėja gvildenta ne vienerius metus, tačiau apčiuopiamą formą įgavo tik 2013 metais. Sukaupta ilgametė šokių patirtimi nuo šiol bus galima pasidalinti su kiekvienu siekiančiu ne tik išmokti šokti, smagiai ir prasmingai praleisti laiką, bet ir norinčiu tapti šokio pasaulio, šokio bendruomenės dalimi.

Šokių studijos „Šokio fėja” įdėja – tai grožio, harmonijos ir laisvalaikio vieta, kur šokiai sukuria pusiausvyrą ir išlaisvina sielą. Ir tai skirta bet kokio amžiaus – nuo vaikų iki senjorų, bet kokio lygio – nuo pradedančiųjų iki daugiau nei pažengusieji – žmonėms.
Po sunkių dienos darbų šokių studijoje „Šokio Fėja” atkursime gyvenimo džiaugsmą – moksliškai įrodyta, kad užsiėmimai veikia kaip terapija, pripildo tik teigiamomis emocijomis.

Kviečiame Jus prisijungti ir tapti mūsų studijos šeimos nariais.
Iki pasimatymo ant šokių parketo!

Treneriai

Šokio Fėja Viktorija

„Gyvenimas yra gražus!”

Viktorija Urmonaitė-Alekna – tituluota sportinių šokių šokėja, sertifikuota trenerė, Lietuvos linijinių šokių federacijos narė ir teisėja, šokių studijos „Šokio fėja“įkūrėja.

Šokių pasaulį pažino nuo 5 metų, pirmuosius žingsnius žengė ir tolimesnius pasiekimus iškovojo legendiniame sportinių šokių kolektyve „Žuvėdra”. Todėl už savo karjeros kelią yra dėkinga ne tik tėvams, bet ir savo ilgamečiams treneriams S. Ir R. Idzelevičiams bei D. Bertulienei.

Šokio Fėja gali džiaugtis ilgesne nei 20 metų šokių patirtimi. Iš jų jau 10 metų dirbama su laisvalaikį šokio ritmu norinčiais praleisti įvairaus amžiaus žmonėmis (mėgėjais) ir tais, kurie nori šiokių tokių iššūkių ant parketo – ruošiami įvairaus amžiaus šokėjai varžyboms, konkursams, pasirodymams. Šokio Fėja labai populiari ir tarp jaunavedžių, todėl gali didžiuotis paruošusi vestuvinį šokį daugiau nei 500 porų.

Šokio Fėja Viktorija

Asmeniniai trenerės pasiekimai:

Tris kartus Lietuvos sportinių šokių čempionė įvairaus amžiaus grupėse (vaikai, jaunučiai, jauniai) daugkartinė Lietuvos sportinių šokių vicečempionė skirtingose šokio ((E, D, C, B) klasėse.

Europos sportinių šokių čempionatų prizininkė ir finalistė.

Daugkartinė respublikinių ir tarptautinių varžybų nugalėtoja ir prizininkė.

Nuotraukų galerija