Latino šokiai su vaikučiais

Latino šokiai su vaikučiais – tai galimybė kartu praleisti laiką ir visokeriopa nauda tiek suaugusiajam, tiek mažyliui.

Dvi galimybės šioje šokių grupėje:

Šokiai su mažyliu nešyklėje

(amžius nuo 2,5 mėn. iki kol vaikutis nusėdi nešyklėje) – šie užsiėmimai skirti mamoms, tėvams ar kitiems vaikų priežiūra besirūpinantiems žmonėms. Kol šokama su mažyliais nešyklėse, judama pagal muziką, pasiekiama nauda tiek mažyliui, tiek šokančiajam suaugusiajam.

Šokiai su vaikučiais

Užsiėmimų metų tėveliai mokosi šokti po vieną, tai yra nereikia porininko, visi šoka ir mokosi judesių ir jų kompozicijų po vieną. Tuo tarpu Jūsų vaikučiai (jei yra tokio amžiaus, kad jau nebenusėdi nešyklėse), šoka šalia Jūsų. Užsiėmimas skirtas visiems, auginantiems vaikučius ir norintiems pajudėti patiems, kartu leidžiant laiką su savo vaiku. Jausitės komfortabiliai, nes keliaujant į šokius nereikės galvoti, kur palikti vaiką, o užsiėmimo metu tiek Jūs, tiek Jūsų vaikutis susiras bendraminčių.

Jei vaikai nenorės šokti, jie turės pakankamai erdvės žaisti, išdykauti ar kitaip pažinti aplinką.
Pamokų metu šokame skirtingo stiliaus ir ritmo šokius, pvz. salsa, cha cha cha, funky, sving ir kita.

Kokia šokių su mažyliais nauda?

Vaikučiui: šokant su mažyliais nešyklėje pagal skirtingas muzikas, lavinami muzikiniai įgūdžiai bei ritmo pojūtis. Tuo pačiu formuojamas kūrybinis mąstymas, pasitikėjimas ir artumas su mažyli šokdinančiu suaugusiuoju.

Tad toks užsiėmimas svarbus tiek emociniam, tiek mentaliniam vaiko vystymuisi. Suaugusiajam: nesudėtingi šokio judesiai leidžia atgauti fizinę formą, palaikyti grakščias kūno linijas, pagerinti bendrą kūno tonusą. Lavinama laikysena, ritmo pojūtis, kuriamos teigiamos emocijos ir puiki nuotaika visai dienai.

O kai nereikia galvoti, kur tuo metu yra ir ką veikia mažylis – jis visada šalia – tuomet šokių pamoka įgauna dvigubą malonumą.

Užsiėmimas skirtas visiems, norintiems pašokti, pajudėti ir smagiai praleisti laiką, tiek auginantiems vaikus, tiek norintiems išmokti šokti.

mother and baby dancing

Turite klausimų? Norite išbandyti?

Rašykite mums el. paštu sokiofeja@gmail.com

Gerą nuotaiką ir puikų laiką garantuojame mes!