Pramoginiai šokiai

Pramoginiai šokiai (angl. social dance) – tai Lotynų Amerikos ir standartinių (Europos) šokių derinys. Šie šokiai populiarūs visame pasaulyje, yra šokami poroje, tad pramoginių šokių užsiėmimai tampa puikia proga aktyviai praleisti laiką kartu su antrąją puse, draugu ar tiesiog geru pažįstamu.

Pramoginius šokius sudaro

Lotynų Amerikos šokiai

Stadartiniai (klasikiniai) šokiai

Pradedantiesiems

Jei seniai norėjote išmokti šokti, bet vis nedrįsote? Pats laikas imtis veiksmų! Pramoginių šokių grupė pradedantiesiems – kaip tik Jums.

Šių užsiėmimų metu išmoksime:

Pagrindiniai šokių žingsneliai ir nesudėtinga, lengvai įsimenanti choreografija leis Jums įsimylėti šokį. Taip žingsnelis po žingsnelio mes drauge išmoksime šokti čia čia čia, rumba, lėtą valsą ir kitus šokius.

Pažengusiems

Šokių pagrindai įgriso? Norisi naujų iššūkių ar tiesiog toliau sėkmingai tobulėti šokių aikštelėje?

Pramoginių šokių grupė pažengusiesiems – tai užsiėmimai, skirti su šokių pagrindais jau susipažinusiems mėgėjams arba kai paragavus šokių pagrindų norisi tęsti šokius dar ir dar.

Šių užsiėmimų metu:

Prie čia čia čia, rumbos ir lėto valso tobulinimo, pridėsime ir samba, bachatos, vienos valso ir kitų šokių judesius. Juos keisime, varijuosime ir smagiai leisime laiką su vis greitesne šokių muzika ir daugiau judesių praturtintomis šokių kombinacijomis.